Chudnutie-ako schudnúť


Warning: Illegal string offset 'filter' in /nfsmnt/hosting1_1/1/8/18600a53-9518-4de2-96d3-7ca3e9a679a4/naschudnutie.sk/web/wp-includes/taxonomy.php on line 1372

Ako schudnúť? Zdravé chudnutie a rýchle chudnutie je asi najlepšia kombinácia. Ako rýchlo schudnúť tak, aby to bolo aj zdravo?  Vyžaduje to úsilie, ale výsledok môže stáť za to!!!

Vitajte na portáli naschudnutie.sk. Pravdepodobne chcete schudnúť a nie ste si istý ako na to. Postupov na rýchle chudnutie sú desiatky, ale väčšina z nich Vám dá iba falošnú nádej. Ale zaručene overený spôsob je len jeden. Základom je zdravé chudnutie a pokiaľ dodržíte všetky zásady, tak sa Vám podarí aj rýchlo schudnúť.

Úspešnosť náhodného chudnutia Slovákov

Len 3% ľudí nedokážu schudnúť kvôli svojmu zdravotnému stavu, čiže väčšina ľudí má chudnutie vo vlastných rukách. Ale je zaujímavé, že schudnúť, resp. dotiahnuť svoje chudnutie do konca a následne zabrániť jojo efektu dokáže asi len 15% ľudí. Prečo je to tak? Niektorí chcú rýchlo schudnúť a všetko tomu podriadia, ale zabúdajú na to, že základom úspechu je zdravé chudnutie.  Iní zase hladujú alebo dodržujú diéty, ktorých výsledok je otázny, ďalší zas nedokážu v sebe nájsť dostatok motivácie a aj keď sa rozhodli pre zdravé chudnutie, tak vydržia len pár dní,……

Máte nadváhu, ste tučný? – výpočet Bmi index, ideálnej váhy…

Je jasné, že na to, aby ste vedeli, či ste tučný sa Vám stačí pozrieť do zrkadla.  Ale predsa si urobte výpočet bmi index na bmi kalkulačke, zaujímavý je aj výpočet ideálnej váhy, zmerajte si obvod pása, urobte si výpočet bazálneho metabolizmu,…. aby ste vedeli koľko potrebujete schudnúť

Výpočet Bmi – kalkulačka                       Výpočet ideálnej váhy, metabolizmu…

Chudnutie zdravo – čo je to vlastne zdravé chudnutie?

Zdravé chudnutie, resp. chudnutie zdravo znamená, že Vaše telo bude počas chudnutia strácať tuky a nie svalovú hmotu a navyše bude mať pocelý čas aj dostatok živín, vitamínov a ďalších, pre Vaše telo dôležitých látok. Výsledkom by malo byť to, že v procese chudnutia nebudete nervózny, chúťky sa znížia na minimum – resp. že to relatívne v pohode zvládnete. A znamená to aj to, že keď zdravé chudnutie ukončíte, nebudete mať problém si váhu udržať a zabrániť jojo efektu a navyše Vaše telo  bude nielen dobre vyzerať ale bude aj zdravšie a vitálnejšie.

Ako rýchlo schudnúť  – čo je to rýchle chudnutie?

Rýchle chudnutie – Rozumieme tomu, že ak sa už odhodláte na chudnutie, tak chcete rýchlo schudnúť. Je ľahké sľúbiť, že sa Vám podarí schudnúť 7 kíl za mesiac, ale to sa podarí jednému zo sto. V priemere rýchle chudnutie, tak aby bolo aj zdravé a bez jojo efektu, znamená schudnúť 3-5 kíl za mesiac. Ale opäť je to individuálne. Niekto sa snaží na 100% a zhodí 3 kilá, iný sa snaží na 80% a schudne 5 kíl za mesiac. Vplyv na rýchle chudnutia má Váš vek, pohlavie, genetika, zdravotný stav….

Ako schudnúť – ale naozaj schudnúť?

Na tomto portáli (naschudnutie.sk) uverejňujeme len články, založené na realite. Nenájdete tu stovky článkov o chudnutí, ktoré sa navzájom popierajú – jeden radí to, druhý zas to. Pokiaľ máte čas, pozorne si pozrite jednotlivé rady a postupy na účinné chudnutie. A ak vynaložíte aj patričné úsilie, dokážete úspešne skombinovať zdravé chudnutie a rýchle chudnutie tak, aby sa Vám podarilo nielen schudnúť ale najmä následne nepribrať.

Pokiaľ si už neviete rady, alebo oceníte našu pomoc, obráťte sa na nás a radi Vám pomôžeme schudnúť. Stojí to síce nejaké eurá, ale aj výsledok bude stáť za to.

riziká diétyDiéty na chudnutie majú svoje riziká. Môže sa Vám podariť schudnúť pár kíl, ale vedľajšie účinky diéty môžu pokaziť Vašu radosť. Diéty na chudnutie zväčša zakazujú jesť určité potraviny. Buď pre vysoký obsah sacharidov, najčastejšie však kvôli obsahu tuku. Niektoré diéty sa naopak zameriavajú najmä na jedenie určitého druhu potravín – zelenina, kapusta, mäso, mlieko… – ako ktorá diéta na chudnutie. Každá diéta tvrdí, že je tá najlepšia na chudnutie. Áno, skoro s každou diétou sa Vám podarí niečo schudnúť, ale za akú cenu?

Tabletky na chudnutie

Tabletky na chudnutie – pomôžu mi schudnúť? Tabletky na chudnutie – doplnky výživy sú aj kvôli našej lenivosti čoraz viac populárne. Ktoré tabletky na chudnutie – doplnky výživy Vám pomôžu schudnúť?

Jojo efekt alebo chudnutie bez jojo efektu

Jojo efekt, je problémom veľa ľudí, ktorý sa umelo snažili urýchliť chudnutie. Preto ak chcete schudnúť bez jojo efektu, vyvarujte sa základným chybám.

Nutričná a energetická hodnota pečiva

Nutričná a energetická hodnota pečiva – biely a tmavý chlieb, celozrnný chleba, rožok, sladké pečivo – vianočka, závin, buchta,… Tabuľka-tuky, cukry, bielkoviny, kj, kcal….

Ktoré jedlá a potraviny na chudnutie sú najlepšie?

Potraviny, jedlá a chudnutie. Potrebujete schudnúť? Jedzte vhodné jedlá na chudnutie, vyberajte si vhodné potraviny na chudnutie a schudnete ľahšie. Nechajte sa inšpirovať vhodnými potravinami na chudnutie, varte si tie správne jedlá na chudnutie podľa 8 zásad a určite chudnutie zvládnete. Aj keď chudnutie nie je len o strave, vhodne zvolená strava Vám určite pomôže schudnúť,

Chudnutie brucha – vymeňte zimnú pneumatiku za letnú

Máte veľké brucho? Tak už konečne vymeňte zimnú brušnú pneumatiku za letnú. Leto je už tu a vy stále na bruchu nosíte zimnú pneumatiku na traktor? Je čas vymeniť ju za letnú a hlavne menšiu a schudnúť. Keďže idete schudnúť z brucha na poslednú chvíľu, budete musieť makať, aby ste to vôbec do konca leta stihli. A čo Váš čaká? Cviky, cviky a cviky a úprava stravy.

Predtým ako sa pokúsite schudnúť – najväčšie chyby

Ešte pred tým ako sa pustíte do chudnutia, pozrite si najčastejšie chyby pri chudnutí. Ak sa ich vyvarujete, podarí sa Vám schudnúť. Nemajte prehnané očakávania. Pokiaľ x rokov máte nadváhu, tak si uvedomte, že napríklad 20 kíl neschudnete za 2 mesiace. Je možné, že ste videli reklamu, ktorá to sľubuje, ale… Zbytočne sa ešte pred začatím chudnutia premotivujete, dáte si nereálny cieľ a potom, keď sa Vám podarí schudnúť za prvý mesiac 3 kilá, budete sklamaná/ý a chudnutie …..

Chlieb, pečivo a chudnutie

Máte radi pečivo – chlieb a chcete schudnúť? Táto kombinácia nie je optimálna, ale…. Samozrejme, že chudnutie bez pečiva je jednoduchšie. Asi je to našou históriou, že sme máme radi chlieb a iné pečivo. Čo nie je chyba, pečivo, resp. chlieb neuškodí Vášmu zdraviu ale môže sa stať, že môže byť príčinou práve Vášho priberania. Keďže sa z pečiva ľahko priberá, tak potom je logické, že pečivo resp. chlieb….

Zelenina na chudnutie

Zelenina je na chudnutie výborná. Ale neobsahuje všetko, čo naše telo pri chudnutí potrebuje. Preto zelenina na chudnutie áno, ale je dôležité doplniť do stravy bielkoviny a väčšinou aj sacharidy. Nemusíte jesť celý deň len zeleninu ak chcete schudnúť, najlepšie sa naučíte konzumovať zeleninu tak, že ku každému jedlu si dáte čerstvú zeleninovú oblohu, alebo jednoducho len kúsok zeleniny – paradajka, paprika,….. Zelenina sa vyznačuje tým, že…

Share Button

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie i peknú postavu, super komunita,… Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. „Pridaj sa tu!!“

facebook skupina Herbalife
Ako schudnúť - Chudnutie © 2015 | CZ | Vyhlásenie o zodpovednosti Frontier Theme

Verzia stránky Klasická | Mobilná