Chudnutie brucha – Vymeňte zimnú pneumatiku za letnú

Máte veľké brucho? Tak už konečne vymeňte zimnú brušnú pneumatiku za letnú. Veď leto je už tu a je najvyšší čas schudnúť, resp. naštartovať rýchle chudnutie.

Leto je už tu a vy stále na bruchu nosíte zimnú pneumatiku na traktor? Je čas vymeniť ju za letnú a hlavne menšiu a schudnúť. Keďže idete schudnúť z brucha na poslednú chvíľu, budete musieť makať, aby ste to vôbec do konca leta stihli. A čo Váš čaká? Cviky, cviky a cviky a úprava stravy.
chudnutie brucha

Ako schudnúť z brucha na poslednú chvíľu

Je to jednoduché ale drsné zároveň. Keďže chudnutie brucha samo osebe vyžaduje tvrdú disciplínu, pre Vás to bude ešte o 100% ťažšie, pretože chcete schudnúť na poslednú chvíľu. Ale poďme sa do toho pustiť a naštartovať rýchle chudnutie

  1. Strava – jedzte 4-5 krát denne, znížte príjem tukov, zvýšte príjem bielkovín a zeleniny (chudé mäso, odtučnené mliečne výrobky, čerstvá zelenina). Energetická hodnota potravín musí byť aspoň o 500 kalórií menšia ako doteraz (ale nesmie klesnúť pod 1000 kcal za deň)
  2. Pohyb a cviky – cvičte 4-5 krát týždenne, zamerajte sa na kondičné cviky (najlepšie sú behanie, bicykel,..) a na záver cvičenia si dajte aspoň 15-20 minút cviky na brucho. Postupne zvyšujte záťaž. Bude to drina, ale veď vy to zvládnete vďaka myšlienkam na Vaše pekné brucho.

Tieto dva body (cviky a strava) sú základ ako rýchlo schudnúť brucho, resp. vymeniť zimnú pneumatiku na bruchu za letnú. Podrobnejšie o jednotlivých bodoch nájdete v ďalších článkoch. Čiže 3. bod je nájsť si čas a podrobne si naštudovať zdravé a rýchle chudnutie. Portál www.naschudnutie.sk  Vám v tom pomôže. Hlavne si nezabudnite urobiť plán na rýchle chudnutie, pretože bez plánu na chudnutie ďaleko s chudnutím brucha nezájdete. A hlavne ho nezabudnite dodržať.

PS: vyvarujte sa najväčšej chybe – nehľadajte zázraky na chudnutie, je to strata času!!!

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie i peknú postavu, super komunita,… Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. „Pridaj sa tu!!“

facebook skupina Herbalife
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako schudnúť - Chudnutie © 2015 | CZ | Vyhlásenie o zodpovednosti Frontier Theme

Verzia stránky Klasická | Mobilná