Chudnutie je cesta ku zdraviu


Warning: Illegal string offset 'filter' in /nfsmnt/hosting1_1/1/8/18600a53-9518-4de2-96d3-7ca3e9a679a4/naschudnutie.sk/web/wp-includes/taxonomy.php on line 1372

Máte nadváhu. Správne chudnutie je cesta ku zdraviu. Pomôžte svojmu telu a schudnite.

V dnešnej dobe plnej stresu, povinností, snahe prežiť je zdravie asi to najdôležitejšie. Bohužiaľ väčšina ľudí to má iba ako frázu. Ale chcete byť v dobrej kondícii a zdraví aj o 10, 20, 50 rokov? Tak myslite na to už teraz. Zmeniť životný štýl k lepšiemu sa dá vždy – aj teraz. Pretože ak po rokoch zistíte, že vaše telo už nevládze, že ste chorý od hlavy až po päty, potom už môže byť neskoro. Materiálne veci Vám potom budú asi na nič.
zdravie a chudnutie - ženy

Pokiaľ máte nadváhu, prvým krokom k zdravšiemu telu je schudnúť. Možno z chudnutia po predošlých neúspechoch máte strach, alebo sa bojíte, že ho nezvládnete, ale samotné chudnutie nie je až také zložité – ale samozrejme, že chudnutie nejakú snahu vyžaduje.
Čo sa stane z Vaším zdravím ak schudnete?

Chudnutie a je prospech pre Vaše zdravie

Chudnutie má veľa pozitívnych účinkov (okrem drastického, resp. nezmyselného chudnutia). Pozrite sa do svojho tela (aspoň mysľou).
Zdravým chudnutím pomôžete svojmu tráveniu, pretože pomôžete svojmu telu zbaviť sa odpadových látok, nebudete nezdravou stravou zaťažovať žalúdok a črevá a možno to bude prvý krok ako sa vyhnúť rakovine. Mimochodom Slováci sú na rakovinu hrubého čreva veľmi náchylní – kvôli zlému životnému štýlu.

Chudnutím výrazne pomôžete svojmu srdcu a cievam. Mať zdravé srdce je najväčším snom ľudí, ktorí ho majú choré. Vážte si svoje zdravé srdce a naštartujte svoje chudnutie teraz, aby…..

Ďalej pomôžete svojej pečeni a obličkám – odľahčíte im. O pečeň a obličky je dôležité starať sa nielen vtedy ak ste alkoholik. Pokiaľ zlepšíte životný štýl a, vrátane pitného režimu, a podarí sa Vám schudnúť, tak  prispejete k svojmu zdraviu tým, že pomôžete nielen obličkám a pečeni a aj celému srdcovo-cievnemu systému, vrátane srdiečka.

Nehovoriac o tom, že chudnutie pomôže Vašim kĺbom a celému pohybovému aparátu. Ak ku chudnutiu pridáte vhodný pohyb, zlepší sa Vám navyše aj kondícia, spevnie svalová hmota, čo spolu so zdravším životným štýlom bude výrazne pozitívny vplyv aj na Vašu imunitu.

Áno, na zdravie výrazne vplýva aj genetika, ale celý život sa na ňu vyhovárať? Zdravie máme len jedno. Urobte z neho svoju výhodu. Dajte do praxe zdravší životný štýl a výhody dobrého zdravia budete pociťovať ešte dlhé roky. Ak máte nadváhu, zdravé chudnutie môže byť prvým krokom.

Share Button

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie i peknú postavu, super komunita,… Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. „Pridaj sa tu!!“

facebook skupina Herbalife
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ako schudnúť - Chudnutie © 2015 | CZ | Vyhlásenie o zodpovednosti Frontier Theme

Verzia stránky Klasická | Mobilná