Pomôže mi diéta na chudnutie úspešne schudnúť. Ak áno, tak ktorá diéta je najlepšia na chudnutie?Diéty na chudnutie sú pre ľudí s nadváhou rýchlou možnosťou ako schudnúť. Aspoň si to myslia. Keďže človek je prirodzene tvor lenivý, hľadá vždy to najrýchlejšie a najľahšie riešenie. To platí aj pri diétach na chudnutie, resp. pri chudnutí.

Je pravda, že nie je všetko zlato, čo sa blyští a aj niektoré diéty na chudnutie sľubujú nesplniteľné. Ale na druhej strane povedať, že všetky diéty na chudnutie nefungujú je absolútny nezmysel. Sú aj diéty s ktorými dosiahnete výsledky.

Čo je to vlastne diéta?

Diétou môžeme nazvať akúkoľvek zmenu vo Vašom stravovaní, na ktorú ste neboli zvyknutý. A ak máme urobiť v živote akúkoľvek výraznú zmenu, vyvolá to v nás prvotnú nevôľu. A to platí aj o diéte na chudnutie. Veď slová „diéta na chudnutie“ v každom z nás vyvolá pocit nejakého obmedzovania a väčšinou aj nevôle sa do nejakej diéty pustiť.

Pokiaľ si na chudnutie vyberiete nezmyselnú diétu typu hladovka, kapustová diéta,… tak je pravda, že na chudnutie z dlhodobého hľadiska nefungujú. Ale čo tak držať zdravú diétu, ktorá Vás tiež síce obmedzí, ale pomôže Vám schudnúť a zlepšiť si zdravie. Takáto diéta je určite prospešná.

Je ľahké povedať, stravuj sa zdravo!! Ale to je všeobecné a nesplniteľné. Pokiaľ nemáte diétny plán a neurčíte si nejaké obmedzenia, tak neuspejete. A určenie si vhodných obmedzení a pravidiel už môžeme nazvať diétou. Veď aj cukrovkári držia diétu a pomáha im, lebo v podstate ide o zdravú stravu. Tak prečo by tá Vaša diéta na chudnutie nemohla fungovať.

Dietny plan na chudnutie

Akú diétu si vybrať?

Zoznam a popis väčšiny diét na chudnutie nájdete na  diety.naschudnutie.sk

Najlepšia je zdravá diéta, ale populárne sú aj delená strava, dukanova diéta,…. Pokiaľ v nich urobíte drobné zmeny, tak Vám môžu pomôcť schudnúť, ale treba vedieť ako na to.

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie, peknú postavu, super komunita... Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. "Pridaj sa tu!"
facebook skupina Herbalife

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *