Ďalšie dôvody, prečo ti kilá a centimetre nejdú dole
Veľa ľudí si myslí, že keď začnú diétovať, tak schudnú raz a natrvalo. Aj ja som si to myslela, ale nebolo to tak . Telo pri dietovaní sa dá do úsporného režimu. To znamená, že si ukladá tuky na horšie časy. Ak začnete diétovať a nebudete telu dávať dostatočnú výživu, tak začnete chudnúť zo svalovej hmoty, čo spôsobí spomalenie metabolizmu. A vy tým pádom o pár mesiacov budete mať kilá naspäť aj s bonusom. 

Ďalší dôvod, ktorý vás obmedzuje je ten, že nemáte pravidelný pohyb. Možno to poznáte zo svojej skúsenosti. Ak chcem schudnúť, musím cvičiť každý deň. Najlepšie 2x denne. Nerobte túto chybu‼️ Zo začiatku budete namotivovaný, ale o pár dní vás to prejde a poviete si, že si dáte oddych a následne prídu výhovorky tipu dnes sa mi nechce, začnem od pondelka,…
Takto sa ďaleko nedostanete.  Ak chcete mať pevnejšiu postavu a schudnúť, tak samozrejme v prvom rade musíte mať nastavený správny jedálniček a v druhom rade musíte mať cvičenie nastavené správne. Doporučujem 30 minút 3 -5x do týždňa. Vďaka tomu budete neustále v pohybe, budete spaľovať kalórie a to najlepšie, cvičenie si zamilujete. Hlavne si musíte vybrať to správne. Nerobte nič nasilu!! Máte radi plávanie? Super, dajte si 3x do týždňa hodinku intenzívneho plávania….

Ja som bola proti cvičeniu veľmi skeptická. Mala som veľa výhovoriek a potom to dopadlo tak, že som mala nadváhu. Ako náhle som zmenila myslenie, tak pohyb som si zamilovala a dokázala som sama sebe, že sa naozaj posúvam ďalej. Dokázala som to ja a dokážete to aj vy.

Ak chcete zmeniť myslenie, chcete schudnúť, zmeniť životný štýl, tak mi určite napíšte so všetkým vám rada pomôžem, aby ste sa cítili vo svojom tele dobre.

Viac o mne

 

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie, peknú postavu, super komunita... Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. "Pridaj sa tu!"
facebook skupina Herbalife

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *