Ahojte,
volám sa Marcela Kopáčová, a venujem sa chudnutiu a zdravému životnému štýlu. Ak by ste chceli urobiť trvalú postupnosť svojich návikov, schudnúť zdravo a bez jojo efektu, kľudne sa obráťte na mňa.

Pred nejakým časom som aj ja bojovala s nadváhou. Podarilo som mi veľakrát schudnúť, ale vždy som po čase dostala jojo efekt. Držala som rôzne hladovačky a diéty, ale ani tie mi nepomohli a čo viac ešte mi aj uškodili. Preto som sa rozhodla, že sa začnem intenzívnejšie zaujímať o zdravý životný štýl.  Hľadala som si zdravé recepty, rôzne cvičenia, upravovala som si svoj jedálniček, aby som nehladovala a zároveň chudla. Do svojej stravy som pridala viac zeleniny, ovocia a výživové doplnky Herbalife, ktoré mi napomohli schudnúť. Teraz, keď som pomohla sebe, pomáham aj ostatným,ktorí majú problém s nadváhou alebo chcú zmeniť svoj životný štýl.

 

Rada aj Vám pomôžem dosiahnuť vysnívanú postavu a zmeniť životný štýl

  • dosiahnutie ideálnej postavy bez dietovania, hladovania a hlavne bez JOJO efektu

  • zostavím Vám jedálniček na mieru

  • doporučím Vám vhodné doplniky výživy Herbalife na optimálnu výživu tela

  • dám Vám recepty na chutné a pre chudnutie prospešné jedlá

  • pomôžem Vám s cvičením a tréningovým plánom.

  • počas celého chudnutia sa Vám budem venovať

  • pomôžem Vám s osvojením si zdravého životného štýlu, aby ste si ho obľúbili vďaka čomu schudnete bez jojo efektu a navyše Vaše telo bude zdravšie a plné energie

 moj vysledok -16kg

Váhate ešte? Pridajte sa do mojej fb skupiny.

 

Ak netušíte ako máte zmeniť svoje návyky? Neviete ako máte začať? Už ste skúšali všetko možné, ale nič Vám nepomohlo? Poradím Vám, ako schudnúť a udržať si svoju vysnívanú postavu.

Kontakt:

 

Nezabudnite sa pridať do mojej skupinky na Facebooku.

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie, peknú postavu, super komunita... Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. "Pridaj sa tu!"
facebook skupina Herbalife

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *