Viete prečo je tento tip vhodný nielen pri chudnutí? Možno si myslíte, že vďaka nemu zjete menej jedla a tým pádom budete chudnúť. Ale ste na omyle.

Mnohý z nás vypijú za deň minum vody, čo spôsobuje neraz závažné choroby. Prečo je pre naše telo voda tak dôležitá? Naše telo obsahuje až 70% vody, takže ak za deň vypijeme 1 pohár, tak sa telo dostane do režimového stavu.

Dám vám príklad: Čím si ráno čistíte zuby? Čím umývate riad, prádlo? Každý z nás pozná odpoveď. Tak ako čistíme vonkajšie prostredie vodou, tak musíme čistiť aj prostredie v našom tele vodou.

Ak si však hovoríte „Veď ja predsa pijem minerálky, nápoje..“ Tak to vás sklamem. Ak pijete sladené nápoje, tak by ste mali za deň vypiť ešte viac vody. Veď predsa prádlo, zuby nečistíte sladenými nápojmi.

Za deň by sme mali vypiť 1,5 – 2,5l denne. Je to samozrejme u každého individuálne.

Určite vám neodporúčam hneď na druhý deň vypiť 2,5l, dávku treba pridávať postupne. Približne 4dcl vody na 10kg hmotnosti.

Účinky vody na organizmus

  •  Podporuje chudnutie
  •  Výrazne zlepšuje pleť (pleť vyzerá mladistvejšie)
  •  Prečisťuje telo
  •  Pomáha zmierňovať bolesti hlavy
  • Zvyšuje pocit sýtosti

Pre ďalšie zaujímavé tipy sa pridajte do mojej skupiny tu: Životný štýl, ktorý si zamilujete

Prípadne, ak by ste chceli schudnúť pod mojim vedením rada vám pomôžem s poradenstvom a podporou. 🙂

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie, peknú postavu, super komunita... Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. "Pridaj sa tu!"
facebook skupina Herbalife

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *