Položili ste si otázku: Ako mám schudnúť, tak aby som opäť nepribral/a? Na internete nájdete kopu informácií o tom ako, čo a kedy jesť. Ja vám poradím, to čo pomohlo mne. Nie je to nič zložité ani prevratné.

Či si len chcete váhu udržať alebo chcete schudnúť, mali by ste sa naučiť jesť pravidelne. Prečo? Pretože pravidelný režim umožní Vášmu telu pracovať správne. Budete mať počas dňa dostatok energie, nebudete cítiť hlad a to najlepšie Váš metabolizmus sa postupne zrýchli.

Ako si mám nastaviť pravidelný režim stravovania?

Každý z nás začína svoj deň v inú hodinu, takže ak máte raňajky napr. o 8:00, tak desiatu by ste mali mať okolo 10:00. Ak máte hlad už skôr je to v poriadku kľudne si desiatu dajte aj skôr. Ďalším jedlom by mal byť obed.

Hlavné jedlo by ste mali mať okolo 11:00 – 13:30, podľa toho kedy ste vstávali. Nezabúdajte ani na olovrant, ktorý by mal byť od 15:00 – 17:30.

A večera je tiež veľmi dôležitá a mali by ste ju mať medzi 18:00 – 20:00. Ja som s večerou dlho mala problémy. Večeru som mala už niekedy o 17:00 a do večera som už nič nejedla. Takýto spôsob nie je správny. Ak viete, že budete dlho hore, tak večeru si dajte okolo 20:00 a ešte o dve hodiny neskôr si dajte zopár orechov (5 – 8ks).

Samozrejme ak chcete schudnúť, tak vo Vašom jedálničku by mala byť hlavne zelenina, ovocie, celozrnné obilniny(celozrnné pečivo, celozrnná ryža..). Nesmiete zabúdať ani na pitný režim, ktorý je tiež základom pri chudnutí, ale samozrejme je dôležitý pre správne fungovanie tela.

Zaraďte do svojho režimu pravidelnosť, pitný režim a pohyb a určite dosiahnete krásne výsledky.

Príklad zdravého jedálnička na 1 deň

Raňajky: Ovsené vločky s ovocím, medom a škoricou

Desiata: Ovocný šalát alebo 2ks ovocia

Obed: Ryba so zeleninou a celozrnnou ryžou

Olovrant: Mozzarela + paradajka + knäckebrot

Večera: Zeleninový šalát

Pre ďalšie zaujímavé tipy sa pridajte do mojej skupiny tu: Životný štýl, ktorý si zamilujete

Prípadne, ak by ste chceli schudnúť pod mojim vedením rada vám pomôžem s poradenstvom a podporou. 🙂

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie, peknú postavu, super komunita... Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. "Pridaj sa tu!"
facebook skupina Herbalife

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *