Neviete ako schudnúť na bruchu? Cviky (ak ich správne cvičíte) Vám napomôžu schudnúť brucho a dosiahnuť pekné ploché brucho
Ako schudnúť na bruchu – strava?

Strava je základom chudnutia ako celku, ale i chudnutia z brucha. Môžete sa trápiť brušákmi koľko chcete, pokiaľ neupravíte svoj jedálniček, tak chudnutie na bruchu nedosiahne Vaše očakávania. Základné zásady stravy, resp. stravovania pri chudnutí brucha nájdete v článku „chudnutie brucha – vymeňte zimnú pneumatiku za letnú“. Nepodceňte ani potný režim, je tiež veľmi dôležitý.

Každý človek, ktorý má tučné brucho hľadá účinný cvik na brucho, ktorý nebude moc namáhavý a podarí sa mu s ním dosiahnuť pekné brucho. Taký cvik ale neexistuje. Keďže telo nedokáže spaľovať tuky len na jednom mieste, tak cviky na brucho je potrebné z kombinovať s kondičnými cvikmi. Pridajte si do svojho programu plávanie, behanie, korčule, nordic walking,….. Cvičte aj cielené cviky na brucho – video a popis cvikov na brucho nájdete v článku „cviky na brucho“. Pozrite si viac nielen o cielených cvikoch ale i o kondičných cvičeniach na našej stránke venovanej cvičeniu.

Ak upravíte stravu a pridáte vhodné cvičenie, tak nezabudnite ešte na jeden faktor, ktorý je nesmierne dôležitý – vytrvalosť, resp. trpezlivosť. Schudnúť na bruchu sa nedá za týždeň – možno Vám to bude trvať mesiac, dva, možno aj viac, ale výsledok bude stáť za to.

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie, peknú postavu, super komunita... Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. "Pridaj sa tu!"
facebook skupina Herbalife

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *