Máte veľké brucho? Tak už konečne vymeňte zimnú brušnú pneumatiku za letnú. Veď leto je už tu a je najvyšší čas schudnúť, resp. naštartovať rýchle chudnutie.

Leto je už tu a vy stále na bruchu nosíte zimnú pneumatiku na traktor? Je čas vymeniť ju za letnú a hlavne menšiu a schudnúť. Keďže idete schudnúť z brucha na poslednú chvíľu, budete musieť makať, aby ste to vôbec do konca leta stihli. A čo Váš čaká? Cviky, cviky a cviky a úprava stravy.

Ako schudnúť z brucha na poslednú chvíľu

Je to jednoduché ale drsné zároveň. Keďže chudnutie brucha samo osebe vyžaduje tvrdú disciplínu, pre Vás to bude ešte o 100% ťažšie, pretože chcete schudnúť na poslednú chvíľu. Ale poďme sa do toho pustiť a naštartovať rýchle chudnutie

  1. Strava – jedzte 4-5 krát denne, znížte príjem tukov, zvýšte príjem bielkovín a zeleniny (chudé mäso, odtučnené mliečne výrobky, čerstvá zelenina). Energetická hodnota potravín musí byť aspoň o 500 kalórií menšia ako doteraz (ale nesmie klesnúť pod 1000 kcal za deň)
  2. Pohyb a cviky – cvičte 4-5 krát týždenne, zamerajte sa na kondičné cviky (najlepšie sú behanie, bicykel,..) a na záver cvičenia si dajte aspoň 15-20 minút cviky na brucho. Postupne zvyšujte záťaž. Bude to drina, ale veď vy to zvládnete vďaka myšlienkam na Vaše pekné brucho.

Tieto dva body (cviky a strava) sú základ ako rýchlo schudnúť brucho, resp. vymeniť zimnú pneumatiku na bruchu za letnú. Podrobnejšie o jednotlivých bodoch nájdete v ďalších článkoch. Čiže 3. bod je nájsť si čas a podrobne si naštudovať zdravé a rýchle chudnutie. Portál www.naschudnutie.sk  Vám v tom pomôže. Hlavne si nezabudnite urobiť plán na rýchle chudnutie, pretože bez plánu na chudnutie ďaleko s chudnutím brucha nezájdete. A hlavne ho nezabudnite dodržať.

PS: vyvarujte sa najväčšej chybe – nehľadajte zázraky na chudnutie, je to strata času!!!

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie, peknú postavu, super komunita... Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. "Pridaj sa tu!"
facebook skupina Herbalife

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *