Tabletky na chudnutie – pomôžu mi schudnúť? Tabletky na chudnutie – doplnky výživy sú aj kvôli našej lenivosti čoraz viac populárne. Ktoré tabletky na chudnutie – doplnky výživy Vám pomôžu schudnúť?
Tabletky na chudnutie – doplnky výživy

Ako vždy existujú dva pohľady na tabletky na chudnutie, resp. na doplnky výživy. Prvá skupina ľudí ich priam vyhľadáva a druhá skupina tabletky na chudnutie odsudzuje. Pravda je niekde uprostred.

Pokiaľ ste lenivý dvihnúť zadok od televízora, všade sa vozíte autom a chladnička je Vaša najlepšia kamarátka, tak Vám žiadna tabletka na chudnutie schudnúť nepomôže. Pretože už z názvu doplnky výživy vyplýva, že takéto tabletky na chudnutie majú doplniť Vašu výživu a nie za Vás schudnúť, resp. nahradiť Vašu lenivosť.

Pokiaľ ale cvičenie, pohyb a zdravá strava sú Vám aspoň trochu blízke, tak Vám doplnky výživy vo forme tabletiek napomôžu dodať telu potrebné živiny a tým Vám napomôžu aj schudnúť. Ak niekto tvrdí, že doplnky výživy sú nezmysel, tak sa mýli. Veď ak sa snažíte schudnúť, tak obmedzíte príjem kalórií a tým znížite aj príjem živín. A ani ovocie a zelenina dnes nemajú toľko vitamínov ako v minulosti. Takže tabletky na chudnutie – doplnky výživy na chudnutie áno. Pokiaľ ale tabletky – doplnky výživy menia umelo procesy v tele, tak vtedy môžeme povedať, že takéto tabletky sú nezmysel.

Tabletky na chudnutie (doplnky výživy) – rozdelenie

Vitamínové a proteínové doplnky výživy – pokiaľ ich užívate rozumne, resp. s mierou a ich užívanie je spojené so zdravšou stravou, tak takéto tabletky na chudnutie Vám môžu výrazne pomôcť schudnúť.

Tabletky na chudnutie – zmena funkcie v tele – medzi tieto tabletky na chudnutie zaraďujeme tabletky, ktoré umelo potláčajú chuť do jedla, obmedzujú vstrebávanie tukov,…. – to sú pre naše telo neprirodzené javy a ak aj s nimi niečo schudnete, tak sa budete tešiť len chvíľu. Nielenže si môžete poškodiť zdravie ale jojo efekt nastane takmer so 100% istotou. Bohužiaľ tieto tabletky na chudnutie sú najpopulárnejšie, pretože často sľubujú chudnutie bez veľkej námahy.

Prehľad najpopulárnejších tabletiek na chudnutie

ChilliBurner

Určite ste už počuli alebo videli reklamu na zázračné chili papričky, ktoré vraj zaručene pomôžu chudnúť bez zbytočnej námahy a hladovania

Po dlhoročných skúmaniach a testoch zistili odborníci pravý potenciál chili papričiek. Chili papričky sú podľa ich zistení vhodné nielen ako doplnok jedál a pod… ale ich zložka je vhodná na podporu chudnutia. O akú zložku sa jedná?

Po množstvo zrealizovaných výskumov a testov zistili, že táto zložka Kapsacinoidy, ktoré v chilli papričkách spôsobujú pálenie, nám nespôsobujú len pálenie ale rovnako nám “pália” aj nadbytočné tukové zásoby…

Viac informácií o “ChilliBurner”

Lipoxal

Doplnok na chudnutie Lipoxal je prírodný prípravok, ktorý rýchlo a účinne odbúrava podkožný a telesný tuk.

Samotné tablety za nás ale neschudnú veľké množstvo prebytočných kíl a preto sa doporučuje nasadiť tieto tabletky na chudnutie pri redukčnej diéte. Týmto dosiahneme redukciu tuku aj v tých najspodnejších vrstvách rizikových partií akými sú brucho, boky, stehná a ruky…

Viac informácií o “Lipoxal

Alli

Tabletky na chudnutie ALLI sú liekom proti obezite, ktorý neovplyvňuje chuť do jedla. Obsahuje účinnú látku orlistat. Orlistat blokuje gastrointestinálne lipázy (enzýmy, ktoré trávia tuky).

Ak sú tieto enzýmy blokované, nemôžu spracúvať niektoré tuky z jedla, čo vedie k tomu, že väčšina tukov skonzumovaných v jedle prejde črevami bez strávenia. Telo nemôže využiť tento denný prídel tukov na energiu alebo ju premeniť na tukové tkanivo. To pomáha znížiť hmotnosť…

Viac  informácií o “tabletkách Alli

Chróm

Chróm je esenciálny stopový prvok, ktorý nám v našom tele má za úlohu podporovať pôsobenie inzulínu. Taktiež ovplyvňuje metabolizmus sacharidov, bielkovín a tukov.

Podľa nedávnych zistení má teda predpoklad, že sa dá jeho účinok využiť pri redukcií hmotnosti/chudnutí a zlepšení regulácií cukru v krvi.

Hlavný účinok na chudnutie Chrómu v našom tele podľa zistení je podpora prechodu inzulínu do buniek urýchlením prenosu cez bunkové membrány.

Chróm má taktiež schopnosť znižovať chuť na sladkosti a obmedzuje pocit hladu…

Viac informácií o tabletkách na chudnutie – “Chróm

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie, peknú postavu, super komunita... Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. "Pridaj sa tu!"
facebook skupina Herbalife

1 thought on “Tabletky na chudnutie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *