Chcete začať chudnúť bez toho aby ste si museli odopierať mastné vyprážané jedlá? Tabletky na chudnutie Alli sú potom určené práve pre Vás.Znie to až príliš jednoducho… konzumovať môžme stále tie mastné a vyprážané nezdravé jedlá a aj tak budeme chudnúť? Toto všetko síce dokážu tabletky na chudnutie Alli, máto ale menší háčik.

Tabletky na chudnutie ALLI sú liekom proti obezite, ktorý neovplyvňuje chuť do jedla. Obsahuje účinnú látku orlistat. Orlistat blokuje gastrointestinálne lipázy (enzýmy, ktoré trávia tuky).

Ak sú tieto enzýmy blokované, nemôžu spracúvať niektoré tuky z jedla, čo vedie k tomu, že väčšina tukov skonzumovaných v jedle prejde črevami bez strávenia. Telo nemôže využiť tento denný prídel tukov na energiu alebo ju premeniť na tukové tkanivo. To pomáha znížiť hmotnosť.

 

Mechanizmus účinku tabletiek na chudnutie Alli, je založený na blokáde vstrebávania a rozkladania tukov, preto počas užívania je prítomná mastná stolica, ako jeden z nepriaznivých účinkov na organizmus. Je tu aj vplyv na krvotvorbu, vstrebávanie vitamínov D, E, K, A, teda tých, ktoré sú rozpustné v tukoch. Všetky spomenuté deje súvisia s dobrou funkciou pečene.

To znamená ak teda zjete veľké množstvo mastných a tučných jedál, budete sa musieť pripraviť na ťažký a nepríjemný čas strávený na wc.

 

Ide skôr akoby o “výchovný” liek, ktorý nás núti rozmýšľať nad tým či si doprajeme mastné a ´tučné jedlá a potom dostaneme nepríjemnú hnačku, alebo začneme si konečne vyberať zdravé jedlo popri ktorom nebudeme musieť do seba dopovať tabletky na chudnutie.

Z dlhodobého hľadiska je teda prípravok na chudnutie Alli nie príliš vhodný ak sa nechcete “zlepšiť” pri prijímaní zdravej potravy.

Ak ste z tých, ktorým je to jedno a budú pokračovať vo svojom nezdravom životnom štýle plnom mastných jedál, odzrkadlí sa to aj na Vašom zhoršenom zdravotnom stave.

Zhodnotenie – Alli tabletky na chudnutie

Ak už sa teda napokon rozhodnete ísť cestou užívaním tabletiek na chudnutie, je potrebné nasadiť upravený jedálniček obsahujúci zdravú stravu (nezabudnite taktiež na pohyb). Iba takto môžte schudnúť. Samotné tabletky na chudnutie za Vás nič neschudnú.

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie, peknú postavu, super komunita... Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. "Pridaj sa tu!"
facebook skupina Herbalife

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *