Určite ste už počuli alebo videli reklamu na zázračné chili papričky, ktoré vraj zaručene pomôžu chudnúť bez zbytočnej námahy a hladovania

CilliBurner

Čo sú to vlastne tabletky chiliburner? Po dlhoročných skúmaniach a testoch zistili odborníci pravý potenciál chili papričiek. Chili papričky sú podľa ich zistení vhodné nielen ako doplnok jedál a pod… ale ich zložka je vhodná na podporu chudnutia. O akú zložku sa jedná?

Kapsacinoidy – Po množstvo zrealizovaných výskumov a testov zistili, že táto zložka Kapsacinoidy, ktoré v chilli papričkách spôsobujú pálenie, nám nespôsobujú len pálenie ale rovnako nám pália aj nadbytočné tukové zásoby.

Čo obsahujú tabletky ChilliBurner?

Tabletky ChilliBurner obsahujú vysoko koncentrovaný prírodný výťažok chilli papričiek, ktoré sú spracované dlhoročne vyvíjanou technológiou do mikrokapsúl. Tieto kapsuly/tabletky teda poskytujú maximálny efekt kapsaicínu, aby Vám v tele spálil nadbytočné kilá.

Tabletky ChilliBurner nepália

Samozrejme ak máte obavy, že pri konzumácií tabletiek chiliburner nevydržíte od pálivého pocitu… nemusíte sa báť. Tieto tabletky sú špeciálne upravené tak aby Vás nič nepálilo 😉 Tráviaci trak Vám zostane bez poškodenia.

Počas testov sa taktiež zistilo, že kapsacionidy účinne v našom tele spúšťajú radu fyziologických javov, ktoré taktiež napomáhajú k spaľovaniu tukov (lipolýze). Podľa skúseností je možné v priebehu dvoch týždňov schudnúť približne pol kila.

ChilliBurner – vplyv na zdravie

  • Podporuje chudnutie
  • Podporuje spaľovanie nadbytočných tukov
  • Znižuje chuť do jedla
  • Zrýchľuje metabolizmus
  • Pomáha s trávením
  • Pomáha udržiavať črevnú mikroflóru
  • Pravidelné vyprázdňovanie
  • Potláča rozmnožovanie baktérií v tele
  • Obsahuje vitamíny A, C, E

ChilliBurner – nevýhody

Problém môže nastať ak ste alergický, alebo Vaše telo sa postavý negatívne ku zvýšenému príjmu tejto látky na chudnutie. Pozor ale si musíte dať taktiež na to, že ak sa dlhodobo užíva táto látka kapsaicín, po určitom čase si telo na to zvykne a tým pádom stráca svoju účinnosť v chudnutí.

ChilliBurner – Reklama vs Realita

Tabletky na chudnutie sú síce veľmi populárne pri snažení sa o schudnutie, no povedzme si na rovinu… myslíte si, že iba užívaním tabletiek schudnete? Určite nie, tých pár tukových zásob čo stihne spáliť chiliburner naberiete v podstate okamžite naspäť Vašim nezdravím jedálničkom.

Pokiaľ sa rozhodnete brať chiliburner, urobte aspoň pre Vaše chudnutie niečo viac nielen brať tabletky… inak to budú len ďalšie vyhodené peniaze. je dôležité začať chudnúť najprv v stravovaní, zvýšiť celkovú fyzickú aktivitu… začať športovať, hýbať sa…

Hodnotenie – účinky ChilliBurner na chudnutie (Subjektívne)

4 body

Ako hodnotíme: 1 bod – najhoršie….. 10 bodov najlepšie

TOTO JE HRIECH NEVYUŽIŤ: Ak cítiš, že potrebuješ zmenu, pridaj sa do mojej FB skupiny. Neoľutuješ. Účinné tipy pre zdravie, peknú postavu, super komunita... Navyše môžeš získať ANALÝZU stravovania. "Pridaj sa tu!"
facebook skupina Herbalife

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *